O nas

Detektywi KORAS

Agencja detektywistyczna KORAS – Gdańsk, Detektyw Gdańsk. Nasza agencja powstała po kilkuletnim wspólnym działaniu agencji z różnych miast. Każdy z nas ma potencjał ulokowany w innej dziedzinie i świetnie się uzupełniamy. Działania naszej Agencji Koras różnią się od innych agencji pod wieloma względami. Działamy na swoim terenie jednak uzupełniamy się wiedzą, dedukcją, wspólnym omawianiem problemu, ustalamy plan działania czy wspólnie działamy w terenie. Dokumentacja sporządzana przez naszą kancelarię jest bardzo często najważniejszym dowodem w sprawie jak i często jesteśmy kluczowym świadkiem w sprawie. Działamy defensywnie i ofensywnie. Analizujemy każdą sprawę indywidualnie. Zapraszamy skorzystania z naszych usług!

Jak działamy?

Skontaktuj się z nami +48 500 48 66 66, telefon odbierze detektyw, który będzie prowadził Państwa sprawę. Możesz się przedstawić, ale nie musisz. Wstępnie zapoznaj detektywa z problematyką. W przypadku, gdy mieszkają Państwo w pobliżu, umawiamy się z Państwem u nas w biurze, a gdy istnieje potrzeba, możemy umówić się na neutralnym gruncie wskazanym przez Państwa. W przypadku sporych odległości istnieje możliwość przyjęcia zlecenie telefonicznie. Działania prowadzimy do momentu osiągnięcia najlepszego rezultatu. Nie preferujemy rozliczeń godzinowych, lecz przy krótkotrwałych działaniach przyjmujemy również taką formę rozliczeń. Preferujemy kontakt z Państwa prawnikiem, by móc dostarczyć jemu materiał dowodowy w formie preferowanej przez niego. Po osiągnięciu rezultatu spisujemy raport z naszych działań, przekazujemy jego Państwu wraz z obrobionym materiałem dowodowym (foto, wideo, stenogramy, nagrania, dokumenty itp) jak i komplet materiału “surowego”. Nie przetrzymujemy kopii naszych działań, wyjątkiem jest wyraźna prośba zleceniodawcy.

Film noir detective desktop with revolver

Biuro Detektywów Koras

Spotykamy się np. u nas w biurze. W spotkaniu nikt nie będzie nam przeszkadzał, a całość czasu będzie poświęcona na analizowanie Państwa sprawy. Pierwsze spotkanie trwa około godzinę czasu. Podczas tego spotkania detektyw informuje Państwa o kosztach naszej usługi oraz o oferowanych przez nas możliwościach. Nie wywieramy nacisku na podpisanie umowy, stawiamy na to, by klient przemyślał decyzję o zleceniu nam działań. W przypadku rezygnacji nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.